امیرحسین رهسپار

امیرحسین رهسپار

مدیر و موسس آی پرند

آی پرند

در مورد ما ...

شرکت بیمه آی پرند، با هدف ارائه خدمات بیمه‌ای متنوع و با کیفیت در حوزه بیمه پرند، تاسیس شد. ما با تکیه بر دانش فنی و تجربه کاری گروهی از افراد متخصص و کارآزموده در عرصه بیمه، همواره سعی داریم خدماتی متفاوت و سازگار با نیازها و توقعات مشتریان خود ارائه دهیم.

تاریخچه

شرکت بیمه آی پرند از سال 1400با هدف ارائه خدمات بیمه‌ای متفاوت و کیفیت بالا به مردم کشورمان شروع به کار کرد. با گذشت زمان و با استفاده از تجربیات گذشته، ما سعی کردیم خدماتی متناسب با نیازهای روز افزون مشتریانمان ارائه دهیم.

ماموریت ما

ماموریت ما در شرکت بیمه آی پرند، ارائه خدمات بیمه‌ای با کیفیت بالا، متناسب با نیازهای مشتریانمان است. ما باور داریم که بیمه باید یک ابزار امنیتی برای افراد باشد و نه یک محصول تجاری. لذا، با خلق بسته‌های بیمه‌ای متنوع و فراگیر، سعی داریم به این ایدئوژی عملی ما بپیوندیم.

چشم انداز ما

چشم انداز ما در شرکت بیمه آی پرند، تبدیل شدن به برند برتر و مطمئن در حوزه بیمه پرند در کشور است. ما با ایجاد یک فضای کاری پویا و خلاق، به دنبال رشد و پیشرفت همواره هستیم.

تیم ما

تیم ما در شرکت بیمه آی پرند، از افرادی متخصص و توانمند تشکیل‌شده‌است که همواره با تلاش و پیگیری، به دنبال ارائه خدمات بیمه‌ای با کیفیت بالا به مشتریانمان هستند.

5/5 - (2 امتیاز)