بیمه آتش سوزی و زلزله

پس از ارسال اطلاعات کارشناسان ما در سریع ترین زمان برای مشاوره و ثبت بیمه با شما تماس می گیرند.

استان محل زندگی خود را انتخاب کنید

سازه‌ای که برای سکونت استفاده می شود

نوع مصالح بکار رفته شده در اسکلت ساختمان

مساحت ملک مورد بیمه مندرج در سند ساختمان
ارزش اثاثیه و اسباب موجود در ملک بیمه شده به جز جواهرات، پول و مسکوکات
هزینه ساخت هر مترمربع بنا بعد از تخریب به علت خطرات تحت پوشش بیمه

دسته ای از خسارات که به علاوه خسارات اصلی ، شرکت های بیمه گر برحسب تقاضای بیمه‌گزار تحت پوشش قرار می‌دهند.

بیمه آتش سوزی و زلزله پرند

بیمه فوق العاده حرفه‌ای آتش سوزی و زلزله پرند

بیمه حرفه‌ای آتش سوزی و زلزله پرند، محافظتی جامع برای خانه و دارایی‌های شما در برابر خطرات غیر قابل پیش‌بینی است. این بیمه، با توجه به اهمیت حفظ امنیت مالی شما در زمان بحران ها، طراحی‌شده‌است. با توکل به تجربه و کارشناسی ما، شما می‌توانید خیال خود را راحت کنید و بدانید که در صورت وقوع حادثه، ما در کنار شما خواهیم بود.

ما متوجه زحمات و سختی کار شما هستیم و هدف ما این است که با کمک، شما را در برابر خطرات غیرمنتظره محافظت کنیم. این بیمه می‌تواند به شما آرامش خاطر بیشتری برای زندگی روزمره بدهد.

  • با استفاده از، خسارت‌های ناشی از آتش سوزی را جبران می‌کنیم.
  • با، خسارت‌های ناشی از زلزله را پوشش می‌دهیم.
  • از خسارت‌هایی که در اثر حوادث طبیعی به دارایی شما وارد‌شده‌است، انجام می‌شود.
  • ما همچنین را در برابر حوادث طبیعی دیگر از قبیل سیل و طوفان فراهم می‌کنیم.
  • از برای کاهش هزینه‌های بیمه خود بهره ببرید.

هم اکنون اقدام به خرید بیمه آتش سوزی و زلزله از شرکت بیمه پرند کنید و از خدمات ویژه ما بهره مند شوید. با ما در امان باشید.

 

آی پرند بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل پرند میباشد

بیمه‌آتش سوزی شامل چه پوشش هایی می شود؟

در بیمه‌های آتش سوزي همه خسارت های مستقيم آتش سوزي، صاعقه، انفجار و خسارات و هزينه هاي ناشي از کارهای ضروری برای جلوگيري از توسعه خسارت صورت مي گيرد و خسارات و هزينه هاي ناشي از نقل مكان ضروري مورد بيمه به منظور نجات آن از خطرات بيمه شده قابل پرداخت مي باشد.به علاوه، بیمه‌گزار مي تواند با پرداخت حق بيمه اضافي، علاوه بر خطر آتش سوزي و صاعقه و انفجار، خطراتی نظیر ترکیدگی لوله، خرابی ناشی از بارش برف و باران، بلایای طبیعی: صاعقه و آتشفشان و سیل، سقوط هواپیما و بالگرد، سرقت با شکست حرز، شکست شیشه و نشست و رانش زمین به تبع آن خريداري نمايد .

بیمه آتش سوزی چه تخفیف‌هایی را شامل می‌شود؟

در بیمه آتش سوزی، برخلاف بیمه نامه شخص ثالث و بیمه بدنه تخفیف عدم خسارت وجود ندارد. اما شرکت‌های بیمه‌گر بر اساس برخی از شرایط رقابتی، تخفیف‌هایی را برای بیمه‌گزار قائل می‌شوند. برخی از شرکت‌ها، تخفیف 20 تا 40 درصدی را برای بیمه‌گزارانی لحاظ می کنند که از آن‌ها بیمه نامه عمر خریداری کرده‌اند ، یا بعضی از شرکت های بیمه‌گر به تمام کسانی که بیمه عمر این شرکت را دارند، بیمه آتش سوزی هدیه می‌دهند. علاوه بر این، گروهی از شرکت‌ها، تخفیف‌های را برای اعضای سازمان نظام پزشکی و نظام مهندسی لحاظ می‌کنند. نکته جالب توجه این است که شرکت‌های بیمه برای ارائه قیمت‌های رقابتی، گاهی تخفیف‌های 50 درصدی را برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند.

مدارک لازم برای خرید بیمه آتش سوزی چیست؟

1. تکمیل فرم پیشنهاد (اطلاعات فردی بیمه‌گزار و اطلاعات ملک موضوع‌بیمه ) 2. هماهنگي جهت بازديد كارشناس شركت بیمه (درصورت نیاز) 3. اخذ گزارش درصورت تاييد اقدام براي صدور و درصورت عدم پذيرش ريسك اعلام به بيمه گذار و مختومه نمودن درخواست 4. پرداخت حق بیمه

کد پستی خونه‌ام رو ندارم. می‌تونم بیمه آتش‌سوزی و زلزله بخرم؟

نیاز به کد پستی ندارید

بیمه آتش‌سوزی خسارت‌های جانی رو هم شامل می‌شه؟

فقط شامل خسارت‌های مالی می‌شود

بازدید رایگان از مکان بیمه شده ؟

دارد

5/5 - (2 امتیاز)